Logo Fiyat Listesi

LOGO START FİYATI

Logo Start Fiyatı

Kobi Ürünleri Fiyat Listesi Logo Start Fiyatı
20 Mayıs 2015 tarihinden itibaren geçerlidir.
Genel Açıklamalar:
 • Fiyat listesinde bulunan tüm lisans ve eğitim fiyatları ile eğitim süreleri LOGO tarafından tavsiye edilen son kullanıcı fiyat ve koşullarıdır.
 • Tüm fiyatlar Türk Lirası (TL) cinsindendir, fiyatlara KDV dahil değildir.
 • Yazılım ürününün amacına ulaşabilmesi ve en yüksek verimi sağlayabilmesi için uygulama danışmanlığı hizmeti ile birlikte kurulması gereklidir.
Paket Fiyat
ANA PAKET
Start Ana Paket1250,00 TL
LEM
Start LEM (Standart) Baz Fiyat100,00 TL
Start LEM (Geçmişe Yönelik) Baz Fiyat100,00 TL
START GEÇİŞ SETLERİ
Alınteri Ürünlerinden Geçiş Baz Fiyat500,00 TL
Start Kullandıkça Öde (Yıllık Kullanım)-
Start Kullandıkça Öde175,00 TL
Start Alınteri Ürünlerinden Geçiş Baz Fiyat_KÖ175,00 TL
Genel Açıklamalar:
 1. START ürünü 1 kullanıcılıdır ve kullanıcı sayısı artırılamaz.
 2. Start ürünü, Stok, Kasa, Fatura, Cari Hesap, Sipariş, Çek/Senet, Banka özelliklerini içerir. Ana paket alımlarında 1 yıllık LEM paketi ücretsiz verilir.
 3. LEM, geçerlilik süresi boyunca, kullanıcılarına güncel yasal mevzuata tam uyum, hata giderici sürüm(bugfix) ve yeni geliştirilen tüm standart özelliklerden ücretsiz olarak yararlanmayı garanti altına alan bir üyelik sistemidir.
 4. LEM paketi 1 yıllık süreyi kapsar. LEM sözleşmesi sonlanan kullanıcılar, LEM’lerini yeniledikleri zaman yeni LEM’leri, bir önceki LEM’in bitim tarihinden itibaren başlatılacaktır.
 5. LEM fiyatlarına LOGO Yetkili İş Ortakları’nın servis, kurulum ve yükleme gibi hizmet fiyatları dahil değildir. Ürünlerinizi daha etkin kullanmanızı sağlayacak bakım ve destek hizmetlerinden faydalanmak için LOGO Yetkili İş Ortakları ile bağlantıya geçmeniz tavsiye edilir.
 6. LEM Sözleşmesini, bitim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde yenilemeyen kullanıcılar Geçmişe Yönelik LEM fiyatları üzerinden yenilerler.
 7. Start tek kullanıcılı bir ürün olduğundan LEM fiyatı da kullanıcı sayısı bağımsızdır.
 8. Tüm ürünlerden geçişlerde 1 yıllık LEM dahildir.
 9. Alınteri’nden Start ürününe geçişlerde, Alınteri’nin hangi işletim sisteminde kullanıldığı (OEM, DOS ya da Win olarak) siparişte belirtilmelidir.