Logo Canlı Destek Hattı

Logo Servis Hizmeti

Logo Canlı Destek Hattı

Logo Canlı Destek Hattı

Logo Start, Go Plus programı, Bordro Plus Personel Programı, Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise ERP Programları, logo go 3ve logo tiger hr ve diğer tüm Logo programları için şirketimiz bünyesinde bulunan Logo Sistem Uzmanı Sertifikalı elemanlarımız tarafından canlı destek hattından destek ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Canlı destek hattının ucunda logo programlarına hakim, tüm program modülleri hakkında bilgi sahibi sertifikalı personelimiz bulunmaktadır.

Canlı destek hattı bakım anlaşması olan müşterilerimiz için öncelikli olarak ayrılmış bir hattır. Bakım anlaşması olmayan müşterilerimiz de canlı destek hattından yapılacak olan işin türüne göre ücreti karşılığında yararlanabilmektedir. Logo programlarının fiyatını sormak isteyen müşterilerden, program hakkında bilgi almak müşterilere yada bir sorunu olupta firmamızı tercih eden müşterilerimize kadar pek çok kişi yada kuruluş canlı destek hattını aramaktadırlar.
Logo destek hizmetleri logo sistem uzmnaları arkadaşlarımız tarafında verilmektedir.Logo destek hizmetleri için ayrıca kullanıcılardan gelen istekler üzerine konuyla ilgi yazılarımız aktif halde devam etmektedir.