Logo Servis Hizmeti

Logo Yerinde Destek

Logo Yerinde Destek Hizmeti

Logo Start, Logo Go PLus, Logo bordro Plus Programı, Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise ERP Programları ve diğer tüm Logo programları için yerinde destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Logo programları ile ilgili sorunlarınızda Logo Sistem Uzmanı sertifikalı personelimiz tarafından yerinde destek hizmeti vermekteyiz.

Logo yerinde destek hizmetimiz ile işletmelere logo programları konusunda destek hizmeti vermekteyiz. Logo start, Logo Go Plus, Logo Tiger Plus, Logo Bordro ve Logo Tiger enterprise programlarında işletmelerin karşılaşacakları sorunlar yerinde destek hizmetimiz ile çözüme kavuşturulmaktadır. Bizimle logo uzak destek anlaşması ile Logo aylık bakım anlaşması olan müşterilerimiz logo yerinde destek hizmetimizden yararlanabilmektedir. Uzaktan masaüstü desteği yada telefon ile çözemediğimiz soru ve sorunlarda logo yerinde destek hizmetimizi satın alabilirsiniz. Logo bilgisayar değişikliği, logo versiyon güncellemeleri, logo database sorunları, logo yıl sonu devir işleri gibi zaman ve uzmanlık gerektiren işlemlerde yerinde destek hizmeti vermekteyiz. Logo yerinde destek hizmetimizden bizimle daha önce çalışmış olan firmalar yararlanabildiği gibi bizimle ilk defa çalışacak firmalarda yararlanabilir. Logo go destek, logo bordro destek ticket paketlerinden birisini tercih ederek bu hizmetimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Logo programları için yerinde destek hizmetimiz ücreti karşılığında satın alınabilmektedir. Aylık bakım anlaşması yada ticket anlaşması olan müşterilerimize Logo Yerinde Destek hizmeti vermekteyiz. Yerinde destek hizmetimizden yararlanmak için sayfanın üst kısmında bulunan telefon numarasından bizi arayabilirsiniz. İletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle yerinde destek anlaşması yapabilirsiniz.

Siz arkanıza yaslanıp keyfinize bakın Logo Uzmanlarımız sorununuza çözüm üretsinler…