Logo Servis Hizmeti

Logo Telefon Desteği

Logo Programı Telefon Desteği

Logo Start ve Go Plus muhasebe programı, Logo bordro Plus ve Logo İnsan kaynakları (İK) Programları, Logo Tiger Plus, L

Logo Start – Logo Go PLus muhasebe programı, Logo bordro Plus Programı, Logo Tiger Plus – Logo Tiger Enterprise ERP Programı ve diğer tüm Logo programları için telefon destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Logo programları ile ilgili sorunlarınızda Logo Sistem Uzmanı sertifikalı personelimiz tarafından telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Telefon Destek hizmetimiz aylık bakım anlaşmalı müşterilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bakım anlaşması olmayan, Ticket anlaşması olmayan yada yeni müşterilerimize telefon ile destek hizmeti vermekteyiz. İşletmenizde kullanmakta olduğunuz Logo Start, Logo Go Plus, Logo Tiger Plus, Logo Bordro programları ile diğer tüm Logo programlarına telefon desteği hizmeti vermekteyiz. Logo telefon destek hizmeti ile logo programlarında oluşabilecek basit soru ve sorunlarınız giderilebilmektedir. Logo raporlar sorunlar, logo kısayol tuşları, terminal sorunları gibi telefon ile çözülebilecek basit sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Logo telefon desteği için sayfanın üstünde bulunan telefon hattını arayabilirsiniz. İletişim sayfasında bulunan formu doldurup  sizi aramamızı isteyebilirsiniz.

ogo Tiger Enterprise ERP Programları ve diğer Logo programları için uzak destek hizmeti vermekteyiz.

Logo Programları için Logo Sistem Uzmanı Sertifikalı personelimiz ile internet üzerinden uzak masaüstü bağlantısıyla destek hizmeti vermekteyiz.

Uzak Destek hizmetimiz aylık bakım anlaşmalı müşterilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bakım anlaşması olmayan, Ticket anlaşması olmayan yada yeni müşterilerimize logo uzak destek hizmeti vermekteyiz. Logo uzak masaüstü bağlantısı destek sistemi ile mekandan bağımsız çalışabilmekteyiz. Müşterilerimiz Uzaktan Logo Desteği satın aldıklarında zamandan tasarruf ettiği gibi yol parası gibi bazı masraflardan da tasarruf etmektedirler. Logo Go Plus uzak destek, Logo Tiger Plus uzak destek, Logo Bordro uzak destek ve diğer tüm Logo programları için uzak destek hizmetimiz vardır. Logo programlarınızda oluşabilecek olan basit sorunlar yada çok daha karmaşık sorunlarınızı uzaktan bilgisayarınıza yada ana makinanıza bağlanarak çözüme kavuşturmaktayız. Bakım anlaşmalı olan müşterilerimize öncelik verdiğimiz logo uzak destek hizmetimizde bakım anlaşması olmayan firmalarada destek vermekteyiz. Bunun yanı sıra ilk defa bizimle çalışacak olan firmalara da logo uzak destek hizmeti vermekteyiz. Uzak destek hizmetimiz için sayfanın üst bölümünde bulunan telefon numarasından bize ulaşabildiğiniz gibi iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak ta bizimle iletişim kurabilirsiniz. info@istanbullogodestekhizmeti.com  adresine mail göndererek de işletmenizin ihtiyacı olan logo uzak destek hizmetini satın alabilirsiniz.