Logo Servis Hizmeti

Logo Eğitim Hizmeti

Logo Eğitim Hizmeti

Logo Start, Logo Go muhasebe programı, Logo bordro insan kaynakları Programı, Logo Tiger Programları ve diğer tüm Logo programları için şirketimiz bünyesinde bulunan Logo Sistem Uzmanı Sertifikalı elemanlarımız tarafından Logo eğitim hizmeti verilmektedir.

Logo programını yeni almış müşteriler, daha önce kullanmadığı bir modülü kullanmak isteyipte o modül hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler, yeni personel almış olan firmalar ile Logo programını öğrenmek isteyen herkes eğitim hizmetimizden yararlanabilir.

Eğitim hizmetimiz bire bir olabildiği gibi toplu bir şekilde de verilmektedir. Logo programları hakkında eğitim verecek olan personelimiz Logo Sistem Uzmanı sertifikasına sahip konusunda uzman kişilerdir. Logo fiyat listesinde bulunan standart eğitim hizmetini alıp bundan memnun olmayan, programı tüm modülleri ile kullanmak isteyen, kişiler yada kurumlar logo eğitim hizmetimizden yararlanabilmektedirler. Eğitimlerimiz firmamızın eğitim salonunda yapılabildiği gibi tercih eden müşterilerimiz için yerinde eğitim hizmetimiz de bulunmaktadır. Logo eğitim hizmetimiz ile firmalar logo programları konusunda belirli bir modül eğitimi satın alabildikleri gibi tüm logo programları konusunda da eğitim alabilirler. Logo eğitim süreleri satın alınmak istenilen eğitim bölümlerine göre farklılık göstermektedir. Firmanızda logo programları konusunda eksik bildiğiniz, bilmediğiniz yada hatalı bildiğiniz bölümler varsa ve bu konular hakkında bilgi almak istiyorsanız sayfanın üstündeki telefon numarasından bizimle iritbat kurabilirsiniz. Logo yazılım eğitimi yerinizde veya grup halinde ofisimizde alma imkanına sahipsiniz bu hizmetleri logo sistem uzmanı arkadaşlarımız tarafından verilmektedir.Yeni piyasaya sürülen logo go 3 ve logo hr eğitimlerini alarak bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.