Logo E-İrsaliye

Logo Destek

Logo e-İrsaliye Kullanımı

Logo e-İrsaliye Programı

Logo e-İrsaliye uygulaması ile eevkiyat süreçlerini dijitalleştirin, işinize hız katın

E-irsaliye ile sevk irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturun, sevkiyat süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

Neden e-irsaliye?

  • Güvenli, hızlı, tasarruflu ve çevre dostu
  • E-irsaliye ile sevk irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturup, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden görüntüleyin. Böylece kağıt,baskı, ve arşivleme gibi birçok maliyet kaleminde tasarruf sağlayın ve iş süreçlerinizi hızlandırın.

E-irsaliye hakkında bilmek istediğiniz her şey!

Tüm erp ve yazılımlarla entegre olabilen elogo e-irsaliye uygulaması ile süreçlerinizi hızlandırmanın avantajını yaşayın.

 Kimler kullanabilir?

E-fatura uygulamasına dahil olan ve 487 sıra no.lu vergi usul kanunu genel tebliğinde açıklanan usul ve esaslara uygun olarak, e-irsaliye düzenleyebilme ve iletebilme konusunda gerekli hazırlıklarını tamamlayarak e-irsaliye uygulamasına dahil olmak için gerekli başvuruyu yapan kullanıcılar isteğe bağlı olarak 01.01.2018 tarihinden itibaren e-irsaliye uygulamasına da dahil olabilir.

Nasıl kullanmaya başlarım?

E-fatura mükellefiyseniz: E-fatura mükellefi olan işletmelerin e-irsaliye çözümünü kullanmaya başlayabilmeleri için gelir idaresi başkanlığına başvurma zorunluluğu bulunmamaktadır. Elogo özel entegratörlüğü’ne başvuruda bulunulması yeterlidir.

Henüz e-fatura mükellefi değilseniz: E-irsaliye uygulamasının kolaylıklarından yararlanmak için, öncelikle e-fatura uygulamasına geçmeniz gerekir.

Uygun fiyat: Maliyetlerinizi azaltacak e-irsaliye uygulamasına uygun fiyatlarla adım atmak için bilgilerinizi bırakın. Sizi arayalım.

Kusursuz destek: Elogo ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, e-irsaliye uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm sorularınızda ya da problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize ve çözüme anında ulaşın.