Logo Servis Hizmeti

Logo Bakım Anlaşması

Logo Bakım Anlaşması

Logo Start, Logo Go PLus muhasebe programı, Logo bordro Plus insan kaynakları Programı, Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise ERP Programları ve diğer tüm Logo programları için bakım anlaşmalı destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Logo programları ile ilgili sorunlarınızda Logo Sistem Uzmanı sertifikalı personelimiz tarafından bakım anlaşmalı olarak müşterilerimize destek hizmeti vermekteyiz.

Aylık bakım anlaşması yada ticket bakım anlaşması olan müşterilerimize Logo Yerinde Destek hizmeti, telefonla destek hizmeti, uzak bağlantı destek hizmeti, email ile destek hizmeti vermekteyiz.Bakım anlaşması olmayan, Ticket anlaşması olmayan yada yeni müşterilerimize ise yapılacak hizmetin türüne göre ücreti karşılığında destek hizmeti vermekteyiz. Logo Go plus, Logo Tiger Plus, Logo Bordro programı ve diğer tüm logo programları için aylık bakım anlaşması yaparak destek hizmeti veriyoruz. Logo aylık bakım anlaşması olan firmalar bizim için önceliği olan müşterilerimizdir. Logo aylık bakım anlaşması kapsamında logo programınızda oluşabilecek olan tüm soru ve sorunlar acilen çözüme kavuşturulacaktır. Logo bakım anlaşması logo uzaktan destek ve logo telefon destek hizmetlerini de içine alan bir hizmetimizdir. Bizimle Logo bakım anlaşması imzalayan firmaların programlarında karşılaştıkları problemler ücretsiz olarak giderilmektedir. Logo aylık bakım anlaşması Logo LEM ile karıştırılmamalıdır. Firmamızla Logo aylık bakım anlaşması olan işletmelerin Logo LEM üyeliği varsa Logo versiyon güncelleme işleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. LEM anlaşması olmayan firmalar için Logo versiyon güncelleme işlemi yapılamamaktadır. Logo desteği için aylık bakım anlaşması hizmeti firmaların karşılıklı olarak sözleşme imzalamasından sonra başlamaktadır. Logo aylık bakım anlaşması ile müşterilerimiz Logo programlarının yedeklenmesi, Logo sorunlarının giderilmesi, Logo versiyon güncellemeleri gibi ayrıcalıklı bir hizmet paketine kavuşmuş olurlar. Logo aylık bakım destek anlaşması içeriisnde logo program eğitimi hizmeti verilmemektedir. Logo eğitimi firmalar için topluca verilebildiği gibi kişilere özel olarak da verilebilmektedir. Aylık bakım anlaşması ile müşterilerimizin ek yazılım gerektirmeyen raporlamaları için desteğimiz bulunmaktadır. 

Siz arkanıza yaslanıp keyfinize bakın Logo Uzmanlarımız sorununuza çözüm üretsinler…